هم افزایی یا Synergy

یک پلت فرم زیرساختی شکل پذیر است که نرم افزارهای قدیمی و نوین را به هم متصل می کند و فناوری اطلاعات را برای ایجاد درآمد به شکلی مداوم و بی وقفه، توانمند می سازد.

زیر ساختی در قالب کد برای شما

افزایش بهره وری و کنترل با سیستم هم افزایی شرکت HPE، یک راهکار نرم افزاری قدرتمند که به شما این امکان را خواهد داد که زیر ساخت خود را در قالب کد مدیریت کنید و منابع خود را در سریع ترین زمان ممکن و برای هر بار کاری مورد استفاده قرار دهید. از طریق یک رابط کاربری واحد شما می توانید مخازن سیال محاسبات فیزیکی و مجازی، حافظه و دیگر تجهیزات را در قالب های مختلفی برای هر نرم افزاری پیکربندی کنید. با سیستم هم افزایی شرکت HPE، فناوری اطلاعات از نقش کنونی خود به عنوان یک سرویس دهنده واسط فراتر رفته و نرم افزارهای جدیدی را برای ما به ارمغان خواهد آورد که موجب افزایش معاملات و بهبود کسب و کارها خواهند بود.

زیرساختی برای هر نرم افزاری

از میان برداشتن مخازن پر هزینه، آزاد سازی منابع، و ساده سازی عملیات های پردازشی با استفاده از یک زیرساخت واحد نرم افزار محور برای بارهای کاری حقیقی، مجازی و کانتینری با مخازنی سیال از محاسبه، حافظه و سایر تجهیزات

Composable Infrastructure Automates Workload Placement
Deploy Apps Faster with Composable Systems

توسعه ای با سرعت و ابعاد ابر

شتاب دهی به ساخت نرم افزار و خدمات رسانی از طریق یک رابط کاربری واحد که دقیقا با سرعتی نزدیک به بلادرنگ زیرساخت را محیا می سازد. سیستم هم افزایی HPE با طراحی مبتنی بر نرم افزار و هوشمندی جای گرفته در هسته آن و همچنین قدرت پذیری از HPE OneView، شما را قادر می سازد تا سرویس خود را با یک خط کد در چند دقیقه راه اندازی کنید.

فعالیت های روزمره را خودکار کنید

افزایش بهره وری و کنترل در سراسر مرکز داده و کاهش هزینه و توان مصرفی. یک رابط توسعه نرم افزاری یکپارچه به شما امکان خودکاری سازی زیرساخت عملیات های روزانه را به همراه یک مجموعه گسترده از شرکای تجاری، از جمله Chef, Puppet, RedHat, Docker, Mesosphere و ... به شما خواهد داد.

Composable Infrastructure Enables DevOps Automation
Speed Development of Cloud Native Applications with Composable Systems

نرم افزارهای خود را سریع تر و هوشمندتر توسعه دهید

کسب و کار خود را توسط یک زیرساخت ایده آل برای توسعه دهندگان که به طور فوق العاده ای قابل برنامه ریزی است شتاب بخشید و به طور مداوم نرم افزارهای خود را آزمایش کنید و توسعه دهید.

موتوری دوگانه برای تغییر دیجیتالی شما

دستیابی به موفقیت در زمینه اقتصاد ایده-محور نیازمند تغییر نقش فناوری اطلاعات از پشتیبانی پایه ای کسب و کارها به یک موتور درآمدزا است. زیرساخت های شکل پذیر در محیطی دوگانه فناوری اطلاعات را برای ایجاد درآمد و سودآوری به صورت بی وقفه و مداوم توانمند می سازد و به تغییر کسب و کارها و دنیای دیجیتال شتاب می بخشد.

Hybrid IT stats

۷۳

کاهش در زمان موردنیاز جهت انجام بروزرسانی های سیستم واسط

۱۰

تا ایجاد یک محیط جدید سیستم عامل با استفاده از ماژول HPE Synergy Image Streamer

۵۰

هزینه کمتر به ازای هر VM نسبت به سرویس ابری عمومی

HPE Synergy چگونه کار می کند؟

Loadingدر حال بارگذاری...

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره و یا طرح سوال می توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

منابع